Umów się na wizytę
602 661 393, 22 724 27 16

Referencje

 

 Od ponad 18 lat korzystam z opieki dentystycznej Pani Ani Wysokowicz-Zimniak i to już samo w sobie jest najlepszą rekomendacją. Moje zęby są słabe, więc bywam tu regularnie - pełny profesjonalizm, przyjazna atmosfera i życzliwe podejście do pacjenta. Pani Jola ze swoim uśmiechem i pomocą również pozytywnie wpływa na całokształt wizerunku gabinetu.

   Od najmłodszych lat moi synowie byli również pacjentami Pani Ani i z przyjemnością tu przychodzili.

   Z absolutnym przekonaniem mogę polecać i polecam znajomym ten gabinet i to zarówno jeśli chodzi o profilaktykę, leczenie i protetykę, jak również estetykę.

    Dziękuję i pozdrawiam.
Kalina Wawrzyńska   02.03.2017

 

Jestem ogromnie zadowolony z tego, iż miałem okazję być pacjentem dr Osowskiej. Świetny fachowiec a przy tym miły człowiek.

Rafał Pucel
 

   Tak szczerze - nigdy nie lubiłam dentystów, ale odkąd przyszłam do stomatologa do Państwa gabinetu - to się zmieniło. Pani dr Ela jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą. Stara troszczyć się o pacjentów tak, aby nikt nie cierpiał. Przestałam się bać. Zrozumiałam, że to nic strasznego.

Alicja Paczyńska

 

Pani doktor Anna Wysokowicz-Zimniak jest bardzo dobrym stomatologiem. Leczy można powiedzieć bezboleśnie i dokładnie. Zęby wyleczone u p. doktor są zdrowe na długo. Pani Jola - pomoc stomatologiczna jest również bardzo miła i sprawna w obsłudze pacjenta. Gabinet jest właściwie przygotowany a narzędzia czyste i wysterylizowane.

Krystyna Jakubiak


 

   Bardzo miła wizyta. Pani doktor Ela Osowska poświęciła mi dużo czasu czasu. Uratowała ząb, który kwalifikował się do usunięcia.

Bardzo dziękuję, polecam i pozdrawiam.

Anna Wożniak

 

   Jestem bardzo zadowolona z opieki zdrowotnej, jaką spotkałam w Gabinecie Stomatologicznym Pani Doktor Anny Wysokowicz-Zimniak. To  wspaniały, kompetentny specjalista najwyższej klasy, a Pani pomoc dentystyczna nie do opisania wręcz…Z całego serca polecam ten właśnie gabinet dentystyczny, szczególnie dla wszystkich, którzy panicznie boją się stomatologów.

Ula Misiło 

 

   Od wielu lat ja i moja rodzina korzystamy z usług tego gabinetu. Wracam tu zawsze, kiedy mam potrzebę poprawy mojego uzębienia ze względu na fachowość i miłą atmosferę. Zawsze można liczyć na poradę, jak najmniej bólu i uśmiech personelu. Z całym przekonaniem polecam ten gabinet.

 Stanisław Goliński

 

   Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani stomatolog Eli. Przed zabiegiem wytłumaczyła mi co będzie robiła i pocieszyła, że nie będzie bolało ( miała rację). Wkrótce czeka mnie kolejna wizyta i mam nadzieję, że równie miła jak ostatnio.

   Dziękuję. Pozdrawiam.

Jarosław Ziętek

 

   Pani dr Ela Osowska to najcudowniejsza stomatolog, jaką miałam okazję poznać. Ma wspaniałe podejście do dzieci i dorosłych. Delikatna, miła i profesjonalna w wykonywaniu swojego zawodu. Pod jej opieką nie boję się nawet znieczulenia a moje dzieci z chęcią siadają na fotel dentystyczny!

    Polecam Panią doktor Elę wszystkim, którzy boją się wizyt u stomatologa.

Barbara Mocianko

 

   Cieszę się, że mogę leczyć się u pani Elżbiety Osowskiej. Jest to bardzo miła osoba i przede wszystkim delikatna i dokładna, a mało jest takich dentystów. 

   Innym także polecam!

Paulina Wypych

 

   Cała moja rodzina leczy się u Pani Doktor Elżbiety Osowskiej. Jestem szczególnie wdzięczna za delikatność i podejście do leczenia ząbków mojego synka. Pani doktor jest pierwszym stomatologiem, z którym Radek poszedł na współpracę a teraz może cieszyć się zdrowym uśmiechem!!! Jest świetnym fachowcem i przesympatyczną osobą. Polecam!!!

Joanna Janik

 

 

   Jestem panikarzem, jeśli chodzi o wizytę u stomatologa, ale w tym gabinecie to naprawdę co innego. Zarówno Pani doktor Elżbieta Osowska jak i Pani asystent Jolanta Wożniak, chyba czynią cuda. Zamiast zdenerwowania, obaw, jest uśmiech na mojej twarzy i bezstresowość. Obie Panie zawsze są uśmiechnięte, zażartują, a przede wszystkim doradzą.Wszystkie moje ząbki raz zrobione nie były poprawiane. Są po prostu porządnie wyleczone, a co najważniejsze prawie bezboleśnie.

    Do gabinetu przychodzę, jeśli można tak powiedzieć, z przyjemnością. Namówiłem też mojego syna na wizytę- w razie potrzeby- w tym gabinecie. 

   Spokojnie i z przekonaniem mogę go polecić każdemu, a w szczególności osobom, które tak jak ja, bały się lub boją wizyt u stomatologa.

Adam Zdrojewski


 Witam serdecznie!
Do doktor Marty chodzę z dzieckiem zaledwie od kilku tygodni. Bardzo obawiałam się reakcji mojego siedmioletniego syna na wizytę u stomatologa, lecz moje obawy rozwiała pani Jola, która nie dopuściła do łez mojego syna. Obsługa bardzo miła i uprzejma. Pani doktor profesjonalna, skrupulatna i bardzo szybko złapała kontakt z dzieckiem. Teraz syn nie może się doczekać wizyty u dentysty. Ja również jestem zadowolona z opieki oraz niezbędnych porad.

Aneta Tatarczak - Maluga i Kamil

 

Jestem pacjentem pani doktor Marty Kaczorowskiej -Nowak. Z jej usług jestem bardzo zadowolona. Pani doktor ma bardzo życzliwe a jednocześnie profesjonalne podejście do pacjentów. Chętnie polecam jej usługi. Wspaniały duet tworzą z Panią asystentką.

Teresa Stańczyk


 

   Pani Anna Wysokowicz –Zimniak jest naszym rodzinnym stomatologiem. Leczymy się u Pani doktor od kilkunastu lat. Obecnie z pomocy Pani Ani korzysta również nasza 5-letnia córka.
   Dzięki skutecznemu leczeniu nasze wizyty obecnie ograniczają się do co półrocznych przeglądów zębów i fluoryzacji za co jesteśmy naprawdę wdzięczni. Fachowość i miła obsługa podczas wizyty są godne polecenia.
   Z wyżej wymienionych powodów nadal będziemy korzystać z usług stomatologicznych u Pani Anny Wysokowicz –Zimniak.

 Wdzięczni, Katarzyna, Krzysztof i Basia Bartosiak


   Pani Anna Wysokowicz – Zimniak jest lekarzem stomatologiem, prowadzącym gabinet dentystyczny, którego pacjentem jestem nieprzerwanie od 15 lat.
   Ten długi czas świadczy o wielkim zaufaniu i spokoju wewnętrznym, mając pewność iż jestem pod stałą, profesjonalną i rzetelną opieką.
   Pani Ania w swojej pracy niejednokrotnie dała się poznać ze zdolności w podejmowaniu szybkich i trafnych decyzji – dotyczących w końcu zdrowia człowieka.
   Na szczególną uwagę zasługuje skrupulatność w prowadzeniu historii pacjenta.
   W gabinecie panuje dobra i przyjazna atmosfera, którą tworzy Pani Ania wraz z wykwalifikowanym personelem.
   Pacjent otoczony jest zawsze dobrą opieką czując się bezpiecznie.
   Myślę, że najlepszą referencją będzie z życia wzięta krótka historia.
   10 lat temu będąc na wyjeździe wakacyjnym miałem problem. Bolący ząb, ja nad polskim morzem a do Gabinetu Pani Ani daleko…poszedłem więc do miejscowego stomatologa – na miejscu słyszę Extrakcja !!! . Szybki telefon i rozmowa z Panią Anią. Na „wyrywanie” nie zgodziłem się. Po powrocie do domu udałem się niezwłocznie do zaprzyjaźnionego gabinetu. Ząb dzięki fachowości i trafnej diagnozie „mojego” stomatologa został uratowany. Do dziś mogę cieszyć się pięknym i pełnym „uśmiechem”.
Z pełną odpowiedzialnością polecam gabinet dentystyczny Anny Wysokowicz – Zimniak.

Pacjent, Robert Dziekański
 
  
  

   Z usług tego gabinetu stomatologicznego korzystamy już kilkanaście lat. Nigdy nie myśleliśmy o zmianie naszego dentysty. Nawet sytuacje podbramkowe dotyczące naszych zębów lekarze z tej placówki są w stanie rozwiązać.

Polecamy gorąco. Wierni pacjenci-
 Rodzina Zabrzewskich
 


  Ponieważ w okresie buntu młodzieńczego miałem problem z systematycznością w dbaniu o higienę jamy ustnej - dentystów odwiedzałem regularnie. Mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że nie znam drugiego takiego dentysty który byłby tak sympatyczny, delikatny i znał się na fachu jak Pani Anna Wysokowicz-Zimniak. Po małym incydencie na basenie miałem dosztukowywaną również część "jedynki". Było to 11 lat temu. Nowa część do dzisiaj solidnie trzyma się zęba i ciężko ją odróżnić od reszty zęba.

 Tomasz Kurzawa

Referencje

Ja i cała moja rodzina korzystamy z usług Pani Ani już od około 10 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Poleciłabym ten gabinet wszystkim moim znajomym.

Barbara Gruchała
poleca dentysta grodzisk .pl


zobacz referencje


Zapisz się na wizytę

tel. 602 661 393, 22 724 27 16
ul. 11 Listopada 9 (II piętro)
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Godziny otwarcia gabinetu:
pon.-piątek: 8-18
wybrane soboty: 9-14

Możliwe są inne terminy po indywidualnym ustaleniu.

dojazd