Umów się na wizytę
602 661 393, 22 724 27 16

Referencje

 

 Od ponad 18 lat korzystam z opieki dentystycznej Pani Ani Wysokowicz-Zimniak i to już samo w sobie jest najlepszą rekomendacją. Moje zęby są słabe, więc bywam tu regularnie - pełny profesjonalizm, przyjazna atmosfera i życzliwe podejście do pacjenta. Pani Jola ze swoim uśmiechem i pomocą również pozytywnie wpływa na całokształt wizerunku gabinetu.

   Od najmłodszych lat moi synowie byli również pacjentami Pani Ani i z przyjemnością tu przychodzili.

   Z absolutnym przekonaniem mogę polecać i polecam znajomym ten gabinet i to zarówno jeśli chodzi o profilaktykę, leczenie i protetykę, jak również estetykę.

    Dziękuję i pozdrawiam.
Kalina Wawrzyńska   02.03.2017

 

Jestem ogromnie zadowolony z tego, iż miałem okazję być pacjentem dr Osowskiej. Świetny fachowiec a przy tym miły człowiek.

Rafał Pucel
 

   Tak szczerze - nigdy nie lubiłam dentystów, ale odkąd przyszłam do stomatologa do Państwa gabinetu - to się zmieniło. Pani dr Ela jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą. Stara troszczyć się o pacjentów tak, aby nikt nie cierpiał. Przestałam się bać. Zrozumiałam, że to nic strasznego.

Alicja Paczyńska

 

Pani doktor Anna Wysokowicz-Zimniak jest bardzo dobrym stomatologiem. Leczy można powiedzieć bezboleśnie i dokładnie. Zęby wyleczone u p. doktor są zdrowe na długo. Pani Jola - pomoc stomatologiczna jest również bardzo miła i sprawna w obsłudze pacjenta. Gabinet jest właściwie przygotowany a narzędzia czyste i wysterylizowane.

Krystyna Jakubiak


 

   Bardzo miła wizyta. Pani doktor Ela Osowska poświęciła mi dużo czasu czasu. Uratowała ząb, który kwalifikował się do usunięcia.

Bardzo dziękuję, polecam i pozdrawiam.

Anna Wożniak

 

   Jestem bardzo zadowolona z opieki zdrowotnej, jaką spotkałam w Gabinecie Stomatologicznym Pani Doktor Anny Wysokowicz-Zimniak. To  wspaniały, kompetentny specjalista najwyższej klasy, a Pani pomoc dentystyczna nie do opisania wręcz…Z całego serca polecam ten właśnie gabinet dentystyczny, szczególnie dla wszystkich, którzy panicznie boją się stomatologów.

Ula Misiło 

 

   Od wielu lat ja i moja rodzina korzystamy z usług tego gabinetu. Wracam tu zawsze, kiedy mam potrzebę poprawy mojego uzębienia ze względu na fachowość i miłą atmosferę. Zawsze można liczyć na poradę, jak najmniej bólu i uśmiech personelu. Z całym przekonaniem polecam ten gabinet.

 Stanisław Goliński

 

   Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani stomatolog Eli. Przed zabiegiem wytłumaczyła mi co będzie robiła i pocieszyła, że nie będzie bolało ( miała rację). Wkrótce czeka mnie kolejna wizyta i mam nadzieję, że równie miła jak ostatnio.

   Dziękuję. Pozdrawiam.

Jarosław Ziętek

 

   Pani dr Ela Osowska to najcudowniejsza stomatolog, jaką miałam okazję poznać. Ma wspaniałe podejście do dzieci i dorosłych. Delikatna, miła i profesjonalna w wykonywaniu swojego zawodu. Pod jej opieką nie boję się nawet znieczulenia a moje dzieci z chęcią siadają na fotel dentystyczny!

    Polecam Panią doktor Elę wszystkim, którzy boją się wizyt u stomatologa.

Barbara Mocianko

 

   Cieszę się, że mogę leczyć się u pani Elżbiety Osowskiej. Jest to bardzo miła osoba i przede wszystkim delikatna i dokładna, a mało jest takich dentystów. 

   Innym także polecam!

Paulina Wypych

 

   Cała moja rodzina leczy się u Pani Doktor Elżbiety Osowskiej. Jestem szczególnie wdzięczna za delikatność i podejście do leczenia ząbków mojego synka. Pani doktor jest pierwszym stomatologiem, z którym Radek poszedł na współpracę a teraz może cieszyć się zdrowym uśmiechem!!! Jest świetnym fachowcem i przesympatyczną osobą. Polecam!!!

Joanna Janik

 

 

   Jestem panikarzem, jeśli chodzi o wizytę u stomatologa, ale w tym gabinecie to naprawdę co innego. Zarówno Pani doktor Elżbieta Osowska jak i Pani asystent Jolanta Wożniak, chyba czynią cuda. Zamiast zdenerwowania, obaw, jest uśmiech na mojej twarzy i bezstresowość. Obie Panie zawsze są uśmiechnięte, zażartują, a przede wszystkim doradzą.Wszystkie moje ząbki raz zrobione nie były poprawiane. Są po prostu porządnie wyleczone, a co najważniejsze prawie bezboleśnie.

    Do gabinetu przychodzę, jeśli można tak powiedzieć, z przyjemnością. Namówiłem też mojego syna na wizytę- w razie potrzeby- w tym gabinecie. 

   Spokojnie i z przekonaniem mogę go polecić każdemu, a w szczególności osobom, które tak jak ja, bały się lub boją wizyt u stomatologa.

Adam Zdrojewski


 Witam serdecznie!
Do doktor Marty chodzę z dzieckiem zaledwie od kilku tygodni. Bardzo obawiałam się reakcji mojego siedmioletniego syna na wizytę u stomatologa, lecz moje obawy rozwiała pani Jola, która nie dopuściła do łez mojego syna. Obsługa bardzo miła i uprzejma. Pani doktor profesjonalna, skrupulatna i bardzo szybko złapała kontakt z dzieckiem. Teraz syn nie może się doczekać wizyty u dentysty. Ja również jestem zadowolona z opieki oraz niezbędnych porad.

Aneta Tatarczak - Maluga i Kamil

 

Jestem pacjentem pani doktor Marty Kaczorowskiej -Nowak. Z jej usług jestem bardzo zadowolona. Pani doktor ma bardzo życzliwe a jednocześnie profesjonalne podejście do pacjentów. Chętnie polecam jej usługi. Wspaniały duet tworzą z Panią asystentką.

Teresa Stańczyk


 

   Pani Anna Wysokowicz –Zimniak jest naszym rodzinnym stomatologiem. Leczymy się u Pani doktor od kilkunastu lat. Obecnie z pomocy Pani Ani korzysta również nasza 5-letnia córka.
   Dzięki skutecznemu leczeniu nasze wizyty obecnie ograniczają się do co półrocznych przeglądów zębów i fluoryzacji za co jesteśmy naprawdę wdzięczni. Fachowość i miła obsługa podczas wizyty są godne polecenia.
   Z wyżej wymienionych powodów nadal będziemy korzystać z usług stomatologicznych u Pani Anny Wysokowicz –Zimniak.

 Wdzięczni, Katarzyna, Krzysztof i Basia Bartosiak


   Pani Anna Wysokowicz – Zimniak jest lekarzem stomatologiem, prowadzącym gabinet dentystyczny, którego pacjentem jestem nieprzerwanie od 15 lat.
   Ten długi czas świadczy o wielkim zaufaniu i spokoju wewnętrznym, mając pewność iż jestem pod stałą, profesjonalną i rzetelną opieką.
   Pani Ania w swojej pracy niejednokrotnie dała się poznać ze zdolności w podejmowaniu szybkich i trafnych decyzji – dotyczących w końcu zdrowia człowieka.
   Na szczególną uwagę zasługuje skrupulatność w prowadzeniu historii pacjenta.
   W gabinecie panuje dobra i przyjazna atmosfera, którą tworzy Pani Ania wraz z wykwalifikowanym personelem.
   Pacjent otoczony jest zawsze dobrą opieką czując się bezpiecznie.
   Myślę, że najlepszą referencją będzie z życia wzięta krótka historia.
   10 lat temu będąc na wyjeździe wakacyjnym miałem problem. Bolący ząb, ja nad polskim morzem a do Gabinetu Pani Ani daleko…poszedłem więc do miejscowego stomatologa – na miejscu słyszę Extrakcja !!! . Szybki telefon i rozmowa z Panią Anią. Na „wyrywanie” nie zgodziłem się. Po powrocie do domu udałem się niezwłocznie do zaprzyjaźnionego gabinetu. Ząb dzięki fachowości i trafnej diagnozie „mojego” stomatologa został uratowany. Do dziś mogę cieszyć się pięknym i pełnym „uśmiechem”.
Z pełną odpowiedzialnością polecam gabinet dentystyczny Anny Wysokowicz – Zimniak.

Pacjent, Robert Dziekański
 
  
  

   Z usług tego gabinetu stomatologicznego korzystamy już kilkanaście lat. Nigdy nie myśleliśmy o zmianie naszego dentysty. Nawet sytuacje podbramkowe dotyczące naszych zębów lekarze z tej placówki są w stanie rozwiązać.

Polecamy gorąco. Wierni pacjenci-
 Rodzina Zabrzewskich
 


  Ponieważ w okresie buntu młodzieńczego miałem problem z systematycznością w dbaniu o higienę jamy ustnej - dentystów odwiedzałem regularnie. Mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że nie znam drugiego takiego dentysty który byłby tak sympatyczny, delikatny i znał się na fachu jak Pani Anna Wysokowicz-Zimniak. Po małym incydencie na basenie miałem dosztukowywaną również część "jedynki". Było to 11 lat temu. Nowa część do dzisiaj solidnie trzyma się zęba i ciężko ją odróżnić od reszty zęba.

 Tomasz Kurzawa

Referencje

Ja i cała moja rodzina korzystamy z usług Pani Ani już od około 10 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Poleciłabym ten gabinet wszystkim moim znajomym.

Barbara Gruchała
poleca dentysta grodzisk .pl


zobacz referencje


Zapisz się na wizytę

tel. 602 661 393
ul. Spokojna 9 (nowy adres)
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Godziny otwarcia gabinetu:
pon.-piątek: 8-20

Możliwe są inne terminy po indywidualnym ustaleniu.

dojazd